Konto dla każdego bez wyjątku

Konto Discontu może Ci odpowiadać bardziej  niż tradycyjne konto bankowe. Nie musisz odwiedzać oddziału banku, nikt nie weryfikuje Twojej historii kredytowej i nikt nie pyta czy będziesz miał stałe wpływy na konto. Jeżeli jesteś w Polsce tylko na jakiś czas,  zwiedzasz lub pracujesz – nie musisz podpisywać  zobowiązujących umów – wybierz kartę przedpłaconą z unikalnym nr konta IBAN.

latwe zakupy
aplikacja discontu

Łatwa bez zbędnych formalności aktywacja konta

Kup kartę Discontu Prepaid Mastercard i aktywuj ją pobierając naszą aplikację postępując krok po kroku zgodnie z instrukcją. Zajmie Ci to chwilę.

Jeżeli chcesz  dostępu do wszystkich funkcjonalności karty potwierdzimy twoją tożsamość i zweryfikujemy adres zamieszkania . W tym celu poprosimy Cię o zeskanowanie przy użyciu aplikacji Discontu dowodu tożsamości oraz dodatkowego dokumentu potwierdzającego Twój adres np. twój rachunek za prąd. W trakcie rejestracji poprosimy Cię również o wykonanie przy użyciu telefonu dwóch Selfie. Posłużą nam one wyłącznie do celów bezpieczeństwa tak, abyśmy mogli zidentyfikować Cię w sytuacji gdy np. zapomnisz swoich danych do logowania lub twoje konto będzie zablokowane.

Szybkie blokowanie konta w przypadku kradzieży

Zgubiłeś kartę? Błyskawicznie blokuj i odblokuj swoją kartę w aplikacji.