Zbliżeniowa Karta debetowa

Technologia płatności zbliżeniowych Mastercard® to wygodna alternatywa dla płatności gotówkowych. Łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacisz za wszystkie zakupy niezależnie od kwoty. Płatności powyżej 100 zł są chronione kodem PIN. Korzystając z technologii zbliżeniowej oszczędzasz czas oraz unikasz dotykania terminali. Nie musisz nosić gotówki oraz monet na mniejsze zakupy .

Wypłaty z bankomatów i cashback

Podróżowanie z dużymi sumami pieniędzy może narażać Cię na ich utratę. Wypłać gotówkę z bankomatu wtedy kiedy jej potrzebujesz. Korzystaj z bankomatów na całym świecie akceptujących karty Mastercard.

Możesz wypłacać gotówkę podczas codziennych zakupów, na przykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacić pieniądze. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzana PIN-em, a na jej wysokość składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty.

[dt_photos_carousel post_type=”posts” dis_posts_total=”” image_border_radius=”0px” slides_on_wide_desk=”1″ slides_on_desk=”1″ slides_on_lapt=”1″ slides_on_h_tabs=”1″ slides_on_v_tabs=”1″ item_space=”0″ autoplay=”y” autoplay_speed=”5000″ project_icon_color=”#ffffff” project_icon_border_width=”0px” arrows=”n” show_bullets=”y” bullets_h_offset=”0px” posts=””]