Jeśli z jakiś względów cenisz sobie anonimowość, nie chcesz być klientem banków i narażać się na blokadę zgromadzonych przez Ciebie środków, to  karta Discontu stanowi idealne rozwiązanie.

Do każdej karty Discontu przypisany jest numer, taki sam jak w przypadku standardowego konta bankowego. Na numer ten otrzymujesz przelewy środków, którymi możesz swobodnie dysponować- wypłacając je przy użyciu karty Discontu lub wysyłając na inne konto przy użyciu aplikacji.

Jako użytkownik karty Discontu nie jesteś klientem banku, więc zgromadzone przez Ciebie środki pozostają wolne od ewentualnego zajęcia.

Otwierając konto w banku, organa egzekucyjne w łatwy sposób mogą zidentyfikować Twój rachunek. W tym celu korzystają z systemu Ognivo, a następnie dokonują zajęcia znajdujących się na nim pieniędzy. Natomiast środki zgromadzone na karcie Discontu jak i sam rachunek techniczny nie pojawią się w systemie Ognivo*.

Z Discontu możesz spać spokojnie. Twoje środki są z nami bezpieczne. Discontu nie jest partnerem Ognivo. Discontu szanuje i chroni Twoje pieniądze. 

Jeśli masz wątpliwości, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania

*Operator karty Discontu nie udziela gwarancji na to, że środki zgromadzona na karcie Discontu nie zostaną zajęte w toku zaawansowanych czynności egzekucyjnych.